Csodát vitt véghez a Barcelona.

A Barcelona 6-1-re legyalulta a Paris Saint-Germaint és továbbjutott!

A Barcelona 4 gólos hátránnyal indult a tegnapi találkozón. A meccs kiválóan indult és az első félidőt is 2:0-ra tudták hozni a hazaiak. Ez a hirtelen kezdés teljesen megingatta a Párizsiakat, folyamatosan hibáztak védekezésben és rengeteg eladott labdájuk volt.

A következő félidő 3ik percében tizenegyeshez jutott a Barcelona, a büntetőt gólra váltotta Messi, így már 3-0 lett az állás. Úgy tűnt ez picit felkelti a könnyelmű franciákat, és a 62. percben Edison Cavani szépített.

A 88. percben Neymar becsavarta a szabadrúgást, majd a 90. percben egy eléggé vitatható tizenegyest is a hálóba juttatott. Úgy tűnt itt vége is a meccsnek, de a 95. percben egy felívelt labdát Sergi Roberto a kapuba kotorta. Így a Barca futball történelmet írva 6-1 re megnyerte a meccset, összesítésben pedig 6-5-el továbbjutott !